Home ΄Εφηβοι

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

AST-airline services training

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

ΡΕΤΙΚΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ


ΤΗΛ: 210-42.87.414

FAX: 210-42.87.444

ΣΚΟΥΖΕ 25 & ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Νέα του μπάσκετ Εφήβων
aa2.jpg


# Article Title Date Author Hits
1 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 79-57 Sunday, 15 December 2019 BlackRed 277
2 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 51-54 Wednesday, 11 December 2019 porfyras 287
3 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΕΡΑ Α.Σ. - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 66-61 Wednesday, 20 November 2019 porfyras 298
4 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟΝΑ 59-78 Sunday, 10 November 2019 BlackRed 351
5 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΚΡΟΝΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 88-55 Wednesday, 06 November 2019 BlackRed 369
6 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 53-80 Sunday, 27 October 2019 BlackRed 333
7 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 67-64 Sunday, 20 October 2019 BlackRed 325
8 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΛΙΜΟΣ 79-58 Sunday, 13 October 2019 BlackRed 414
9 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 57-58 !! (photos-video) Saturday, 05 October 2019 BlackRed 374
10 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 54-65 Sunday, 29 September 2019 BlackRed 371
11 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ 61-53 (video-photos) Sunday, 22 September 2019 BlackRed 428
12 Ξεκινούν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις. Thursday, 19 September 2019 porfyras 351
13 FINAL5 Εφήβων : ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ στη Β΄ κατηγορία Εφήβων της ΕΣΚΑΝΑ Wednesday, 22 May 2019 BlackRed 511
14 FINAL5 Εφήβων : ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 73-77 !! Sunday, 19 May 2019 BlackRed 421
15 Κυριακή βράδυ στον Άλιμο : ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ για το final5 του Εφηβικού Γ΄ της ΕΣΚΑΝΑ Saturday, 18 May 2019 BlackRed 522
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>
Page 1 of 6