Home ΄Εφηβοι

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

2Βspot

2Βspot

Το νέο στέκι των

Πορφυριωτών !!

Coffee  Nuts  Drinks

Λεωφόρος Γεωργίου Α΄

Δημοτικό θέατρο Πειραιά


Αντρέας

Βήχος

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

Καποδιστρίου 2

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

Davinci Gelato



Μικρολίμανο

210 413 319

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

Aloum_Tent


Αρχιτεκτονικά Συστήματα

Αλουμινίου

Συστήματα Σκίασης

Αιτωλικού 107

210 4631 089

Υποστηρικτής

Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

Νέα του μπάσκετ Εφήβων
aa2.jpg


# Article Title Date Author Hits
31 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΚΡΟΝΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 88-55 Wednesday, 06 November 2019 BlackRed 1693
32 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 53-80 Sunday, 27 October 2019 BlackRed 1608
33 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 67-64 Sunday, 20 October 2019 BlackRed 1562
34 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΛΙΜΟΣ 79-58 Sunday, 13 October 2019 BlackRed 1684
35 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 57-58 !! (photos-video) Saturday, 05 October 2019 BlackRed 1674
36 Εφηβικό Β΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 54-65 Sunday, 29 September 2019 BlackRed 1622
37 Εφηβικό ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ 61-53 (video-photos) Sunday, 22 September 2019 BlackRed 1720
38 Ξεκινούν οι αγωνιστικές υποχρεώσεις. Thursday, 19 September 2019 porfyras 1537
39 FINAL5 Εφήβων : ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ στη Β΄ κατηγορία Εφήβων της ΕΣΚΑΝΑ Wednesday, 22 May 2019 BlackRed 1808
40 FINAL5 Εφήβων : ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 73-77 !! Sunday, 19 May 2019 BlackRed 1618
41 Κυριακή βράδυ στον Άλιμο : ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ για το final5 του Εφηβικού Γ΄ της ΕΣΚΑΝΑ Saturday, 18 May 2019 BlackRed 1844
42 FINAL5 Εφήβων : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΡΑ 64-62 !! Tuesday, 14 May 2019 BlackRed 1676
43 Τρίτη βράδυ στο κλειστό Αλίμου : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ για το FINAL5 των Εφήβων !! Monday, 13 May 2019 BlackRed 1751
44 FINAL5 Εφήβων. ΑΛΙΜΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 60-62 !! Saturday, 11 May 2019 BlackRed 1609
45 2η φάση Εφηβικού : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΡΑΜΑ 59-65 Tuesday, 07 May 2019 BlackRed 1835
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>
Page 3 of 8
xnxx xnxxx xnxx xnxx