Home Μπάσκετ Γυναικών

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Α.Ο.Φ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ

Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ


Γ.Θεοχάρη 63,   Άγ. Νείλος

210 4525 729

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

Νέα του Μπάσκετ Γυναικών


# Article Title Date Author Hits
1 Γυναικών Α΄ ΕΣΚΑΝΑ : ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 33-55 Monday, 18 October 2021 porfyras 31
2 Κύπελο ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΒΑΡΗ 43-45 Monday, 11 October 2021 porfyras 51
3 Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Κυπέλλου Μπάσκετ Γυναικών της ΕΣΚΑΝΑ για το 2021-2022 Saturday, 25 September 2021 porfyras 102
4 To αγωνιστικό πρόγραμμα της Γυναικείας ομάδας Μπάσκετ στο πρωτάθλημα Α1 της ΕΣΚΑΝΑ 2021-2022 Friday, 24 September 2021 porfyras 107
5 Συνεχίζει την προετοιμασία της η Γυναικεία ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ Sunday, 19 September 2021 porfyras 78
6 Άρχισε η προετοιμασία Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ για το 2021-22 Thursday, 09 September 2021 porfyras 93
7 Η Εύα Μπαλαμπάνη στη Γυναικεία Ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ !! Saturday, 24 July 2021 porfyras 149
8 Η Γυναικεία Ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ δημιουργεί !! Wednesday, 09 December 2020 porfyras 1077
9 Παρουσίαση της Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ 2020-21 Sunday, 08 November 2020 BlackRed 1232
10 A΄ ΕΣΚΑΝΑ Γυναικών : ΑΟΝΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 45-53 Sunday, 25 October 2020 porfyras 1139
11 Κύπελο Γυναικών ΕΣΚΑΝΑ : ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 46-45 Sunday, 11 October 2020 porfyras 1056
12 Συνεχίζεται με εντατικούς ρυθμούς η προετοιμασία της Γυναικείας Ομάδας Μπάσκετ του Ομίλου μας Sunday, 20 September 2020 porfyras 1009
13 Ξεκίνησαν τα Γυναικεία Τμήματα Μπάσκετ. Thursday, 27 August 2020 BlackRed 1052
14 Η Αθηνά Αντωνιάδου στην ομάδα Μπάσκετ του ΠΟΡΦΥΡΑ Wednesday, 05 August 2020 porfyras 1265
15 Η Γυναικεία ομάδα Μπάσκετ συνεχίζει με τον ίδιο βασικό κορμό παικτριών. Wednesday, 08 July 2020 porfyras 1128