Home Νεάνιδες

O ΠΟΡΦΥΡΑΣ στα SOCIAL MEDIA (NEW)

Ανανεωμένο !!

    

           


Slice Fitness Hall


Υποστηρικτής του

Γυναικείου Τμήματος Μπάσκετ

Ακτή Θεμιστοκλέους 74

185 37 Πειραιάς

210 4186 946

MOBILE LAND ΞΥΔΟΥΣ

Χορηγός της

Ανδρικής ομάδας Μπάσκετ

MOBILE LAND

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΔΟΥΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΡΟΔΟ

6932 367370

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ

ειδικός συνεργάτης του ΠΟΡΦΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - Θ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Ήβης 26-28, Φρεαττύδα

210 4536 342

6944 887823,  6944 511747

ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟ-GRILL "Ο ΝΙΚΗΤΑΣ"


ΦΙΑΛΕΣ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ


Νικόλαος Καραγιαννίδης

Λάμπρου Σπύρου 99, Πειραιάς


άμεση εξυπηρέτηση στο

210 4511 169

ΤΕΝΤΕΣ "Ο ΜΗΝΑΣ"

Τέντες-Συστήματα σκίασης

Λεωφ. Χατζηκυριακού 105

210 4517 921



Κέντρο Ελαστικών & Ζαντών

Δ. Γιαννουλάτος

Φίλωνος 131

210 4294 586

AST-airline services training

Παναγιώτης Δατσώλης

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΧΑΣΑΠΙΚΟ

Κλεισόβης 133, Καλλίπολις

210 4537 767

ΡΕΤΙΚΑΣ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ


ΤΗΛ: 210-42.87.414

FAX: 210-42.87.444

ΣΚΟΥΖΕ 25 & ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Νέα του Μπάσκετ Νεανίδων


# Article Title Date Author Hits
1 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΕΥΡΥΑΛΗ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 38-57 (2 videos) Thursday, 23 January 2020 porfyras 241
2 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 39-35 (video) Thursday, 16 January 2020 porfyras 3643
3 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 29-66 (video) Sunday, 12 January 2020 BlackRed 3709
4 ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΕΣΚΑΝΑ : ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 29-47 (2 videos) Thursday, 12 December 2019 porfyras 4733
5 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΦΙΛOΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 38-43 (2 videos !!) Saturday, 07 December 2019 porfyras 4811
6 Νεανίδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 44-51 (video) Thursday, 28 November 2019 porfyras 5557
7 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ 49-47 (2 videos) Friday, 22 November 2019 BlackRed 4735
8 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΜΑΝΔΡΑ ΓΑΣ 64-35 (video) Thursday, 07 November 2019 BlackRed 4986
9 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 49-58 Sunday, 27 October 2019 BlackRed 5476
10 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 52-38 (2 videos !!) Friday, 18 October 2019 BlackRed 5578
11 Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Νεανίδων (2ος όμιλος) της ΕΣΚΑΝΑ για το 2019-2020 Tuesday, 23 July 2019 BlackRed 6576
12 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 39-45 (video) Friday, 18 January 2019 BlackRed 8366
13 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 17-31 Friday, 21 December 2018 BlackRed 9187
14 Νεάνιδες ΕΣΚΑΝΑ : ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ 66-44 (video) Thursday, 13 December 2018 porfyras 8997
15 To αγωνιστικό πρόγραμμα των Νεανίδων στο πρωτάθλημα της ΕΣΚΑΝΑ για το 2018-19 Wednesday, 25 July 2018 BlackRed 13421
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>
Page 1 of 2